Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

Dnia 19 czerwca 2009 r. w Zespole Szkół Kujawsko - Pomorskiego Centrum Kształcenia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/2009. Pożegnalne przemówienie wygłosiły Dyrektor Pomorskiego Liceum Ogólnokształcącego pani mgr Maria Kamińska oraz Dyrektor Pomorskiego Technikum Gastronomii i Hotelarstwa pani mgr Gabriela Sobieszczańska.
Wielu uczniów wyróżniono nagrodami książkowymi za wyniki w nauce, zachowanie, koleżeńskość, działalność na rzecz społeczności szkolnej. Szczególne wyróżnienie - statuetkę "Uczeń Roku 2009" otrzymały: - Małgorzata Najdowska uczennica Pomorskiego Liceum Ogólnokształcącego - Weronika Waćkowska uczennica Pomorskiego Technikum Gastronomii i Hotelarstwa. Młodzież zadbała o to, aby na zakończenie nauki i rozpoczęcie wakacji nie zabrakło dobrej zabawy. Klasa III Pomorskiego Technikum Gastronomii i Hotelarstwa przygotowała wspólnie z wychowawcą mgr Adamem Szulcem przedstawienie pt. "Bydgoszcz wczoraj i dziś...". W sposób zabawny przedstawiono historię powstania naszego miasta. Wszystkim uczniom życzymy dobrego wypoczynku ogrzanego słońcem, miłych spotkań, okazji do uśmiechu, wielu chwil wartych wspomnień. Do zobaczenia we wrześniu!