Zespół Szkół Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października 2009 r. w Zespole Szkół Kujawsko - Pomorskiego Centrum Kształcenia, odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Klasa I H i K wraz z wychowawcą mgr Adamem Szulcem przygotowali niespodziankę dla nauczycieli. Uczniowie przedstawili prezentacje multimedialną pt. "Dzień nauczyciela w pigułce." A uczennica Marta Nowak z klasy I H odczytała wierszyk swojego autorstwa pt. "Trochę o Was". Przedstawiciele poszczególnych klas złożyli życzenia ciału pedagogicznemu oraz wręczyli kwiaty.

Czytaj więcej...

Przedstawienie pt. Little Red Riding Hood

Pani mgr Agnieszka Demidowicz – nauczycielka języka angielskiego wraz z uczniami Pomorskiego Technikum Gastronomii i Hotelarstwa oraz Pomorskiego Liceum Ogólnokształcącego przygotowała przedstawienie o Czerwonym Kapturku w wersji angielskiej pt. „Little Red Riding Hood”. Występ był zabawny i spotkał się z aplauzem uczniów. Bajkę zaprezentowano również dzieciom w Pomorskim Przedszkolu Niepublicznym „Kacperek”.

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

Dnia 19 czerwca 2009 r. w Zespole Szkół Kujawsko - Pomorskiego Centrum Kształcenia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/2009. Pożegnalne przemówienie wygłosiły Dyrektor Pomorskiego Liceum Ogólnokształcącego pani mgr Maria Kamińska oraz Dyrektor Pomorskiego Technikum Gastronomii i Hotelarstwa pani mgr Gabriela Sobieszczańska.

Czytaj więcej...

Pożegnanie absolwentów

Dnia 24 kwietnia 2009 r. w Zespole Szkół Kujawsko - Pomorskiego Centrum Kształcenia w Bydgoszczy odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Pomorskiego Liceum Ogólnokształcącego i Pomorskiego Technikum Gastronomii i Hotelarstwa.

Czytaj więcej...

Matura

Są tacy, którzy powiedzą Wam, że to tylko papier.... Nie wierzcie im - nie wiedzą, co mówią. Albo są za starzy, aby pamiętać mrowienie w palcach, gdy trzyma się w nich dopiero co otrzymane własne świadectwo dojrzałości.