Bezpłatny kurs przygotowujący do matury

Drodzy Uczniowie! Zachęcamy do udziału w bezpłatnym kursie przygotowującym do matury który odbędzie się 13.03 - 28.04.2017.

Zapisy pod nr tel. 510 993 092

 

ROZPOCZYNAMY NABÓR! ZAPRASZAMY!

CZESNE 0zł!!! Zespół Szkół Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia prowadzi nabór uczniów i słuchaczy.

Zapraszamy w szczególności do: Pomorskiego Technikum Gastronomii i Hotelarstwa kształcącego w zawodach: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych. Szkoła zapewnia praktyki zawodowe w renomowanych hotelach i restauracjach m. In. Pod Orłem, City, Bohema, Słoneczny Młyn.

OD 2016 planujemy otwarcie i zapraszamy do:
-Pomorskiego Technikum Informatycznego kształcącego w zawodzie: technik informatyk. Proponujemy dodatkowe zajęcia z grafiki komputerowej. Nasi uczniowie w ramach zajęć lekcyjnych mogą uczestniczyć w kursie CISCO.

-Pomorskiej Policealnej Szkoły Informatycznej dla Dorosłych kształcącej w zawodzie: technik informatyk. Oferta edukacyjna skierowana jest do osób, które ukończyły szkołę ponadgimnazjalną na poziomie średnim. Słuchacze mogą uczestniczyć w kursie CISCO.

-Pomorskiego Liceum Ogólnokształcącego
-Akademickiej Szkoły Podstawowej

Zajęcia są prowadzone pod patronatem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy w nowoczesnych budynkach przy ul. Toruńskiej 55-57 ZOBACZ- KLIKNIJ

W naszej szkole uczniowie czują się bardzo dobrze i bezpiecznie. Panuje przyjazna atmosfera, tworzymy małe klasy, co sprzyja podmiotowemu traktowaniu uczniów. Zapewniamy profesjonalną opiekę psychologiczno-pedagogiczną, szczególnie uczniom samotnym, zagubionym, z różnymi kłopotami w przystosowaniu się do otoczenia i zaakceptowania środowiska koleżanek i kolegów. Organizujemy wycieczki klasowe, wyjazdy tematyczne związane z przedmiotami nauczania np. pokazy w toruńskim Planetarium, warsztaty w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku, wyjścia do kina, teatru, spotkania z ciekawymi ludźmi. Budynek w środku i teren na zewnątrz jest monitorowany, poza tym w szkole jest stały dyżur pracowników portierni. Na terenie jest Wi-Fi. Dojazd komunikacją miejską: tramwaje –5, 6.

Sekretariat jest czynny w godz. 08:00 - 16:00, telefon kontaktowy 510-993-092, 52/3454013, 52/3454012, sekretariat@kpck.edu.pl ul. Toruńska 55-57 Bydgoszcz. ZAPRASZAMY!!!

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 27 czerwca o godz. 11:00.

Zebranie z rodzicami

Dnia 11 grudnia o godz. 17:00, przy ul. Toruńskiej 55-57 w budynku C (wejście od strony hali sportowej „Łuczniczka”), na piętrze drugim - odbędzie się zebranie z rodzicami. Zostaną przedstawione proponowane oceny semestralne.