Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października 2009 r. w Zespole Szkół Kujawsko - Pomorskiego Centrum Kształcenia, odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Klasa I H i K wraz z wychowawcą mgr Adamem Szulcem przygotowali niespodziankę dla nauczycieli. Uczniowie przedstawili prezentacje multimedialną pt. "Dzień nauczyciela w pigułce." A uczennica Marta Nowak z klasy I H odczytała wierszyk swojego autorstwa pt. "Trochę o Was". Przedstawiciele poszczególnych klas złożyli życzenia ciału pedagogicznemu oraz wręczyli kwiaty.W dniu 13 października 2009 r. w Zespole Szkół Kujawsko - Pomorskiego Centrum Kształcenia, odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Klasa I H i K wraz z wychowawcą mgr Adamem Szulcem przygotowali niespodziankę dla nauczycieli. Uczniowie przedstawili prezentacje multimedialną pt. "Dzień nauczyciela w pigułce." A uczennica Marta Nowak z klasy I H odczytała wierszyk swojego autorstwa pt. "Trochę o Was". Przedstawiciele poszczególnych klas złożyli życzenia ciału pedagogicznemu oraz wręczyli kwiaty. "Trochę o Was" Nauczyciel szczodrością nie grzeszy, Swoją wiedzą nas peszy. Choć szóstek dużo w zapasie ma, Rzadko uczniowi je da. Za to jedynki nam dajecie, Tego w ogóle nie żałujecie. Styl uczniowski przeraża Was, Choć Beatelsów już dawno przeminął czas. Długi warkocz i mundurki, Zastąpiły dresy i rurki. Nie tak dawno sami tak uważaliście, I swoich racji broniliście. Teraz zrozumcie nas, Aby nauki priorytet nie poszedł w lat. Lecz by nie uderzać tylko w złe tony, Wiersz ten powinien być już zakończony. Podziękowań teraz nadszedł czas, Więc przyjmijcie gorące uściski od wszystkich klas.